Новини

Засідання педагогічної ради на тему «Проблеми формування предметних компетентностей та шляхи їх вирішення»

     9 січня 2019 року у Васильківському академічному ліцеї «Успіх» відбулося засідання педагогічної ради на тему «Проблеми формування предметних компетентностей  та шляхи їх вирішення» у формі дискусійного клубу. Педраду готувала і вела заступник директора з навчально-виховної роботи Шумовська Алла Іванівна. 

      Проведення мозкового штурму дозволило колективу педагогів визначити основні проблеми у навчально-виховному процесі: під час поглибленого вивчення математики, англійської мови, вивчення історичних наук, літератури,  здійсненні діяльнісного підходу в процесі навчання природничих наук.  В обговоренні поставленої проблеми взяли активну участь педагоги природничо-математичних та гуманітарних предметів.  Учителі вносили пропозиції, ділилися досвідом формування наскрізних вмінь, досягненнями і результатами, маленькими перемогами у педагогічних буднях. Час пролетів швидко. «Як ковток свіжого повітря», -  таке враження було у колег після доброзичливої, результативної і  такої потрібної дискусії.

     У процесі підготовки до педради на засіданнях шкільних професійних об’єднань було обговорено проблеми, що виникають під час навчання, прийоми і методи, які допомагають їх вирішити.