Справи ОУС "Фортуна"

День Миру 2017

День святого Миколая в школі

19 грудня відзначають День святого Миколая – покровителя дітей і мандрівників Це свято є одним із найулюбленіших серед дітей усього світу, адже існує повір′я, що в цей день відбуваються дива, здійснюються мрії, приходить у кожен дім мир та благополуччя.

1 вересня - 2016

У нашій школі, як і у всіх навчальних закладах України, відзначили початок навчального року – День знань. Для першокласників це свято Першого дзвоника, для всіх інших учнів – початок нового навчального року. Традиційно цього дня в нашій школі відбулася урочиста л і н і й к а , присвячена початку навчального року. Всі учні та вчителі зібралися на подвір'ї школи в піднесеному настрої, одягнені в українське народне вбрання.

Квест "Знай та пишайся своїм містом"

Ми приймали участь у краєзнавчо-патріотичному квесті «Знай та пишайся своїм містом», що був присвячений дню міста. За підсумками змагання ми вибороли І місце.

Акція "Голуб миру"

22 вересня проходить Всеукраїнська освітня кампанія «Голуб миру». 

Всесвітній день тварин

Як відомо, 4 жовтня весь Всесвіт відзначає Всесвітній день тварин. Наша школа також долучилася до цього свята і провела його створивши у фойє школи Колаж "Моя улюблена тваринка". 

Конкурс демотиваторів "Кинь курити і стань переможцем"

 

У більшості країн світу в третій четвер листопада відзначається Міжнародний день відмови від паління. З нагоди відзначення Міжнародного дня відмови від паління 17 листопада на базі міського центру дитячої та юнацької творчості серед навчальних закладів міста було проведено конкурс демотиваторів «Кинь курити і стань переможцем». В якому при приймалу участь і стали переможцями.

АКЦІЯ "Годівничка"

На вулицях панує чарівниця-зима, падає блискучий сніжок, одягаючи все навкруги у білі шати. Люди вдягаються у теплі речі та взуття. Тварини лягають спати або ж рятуються приготованими осінню запасами. Деякі птахи відлітають у теплі краї, а от доля міських птахів багато в чому залежить від доброти та милосердя людей.

День ретро

Пам’ять… Вічна, вдячна, зворушлива… Чи давно Ви згадували молодість свої бабусь, чи давно дослухались ніжних ритмів пісень минулого?