Новини

Семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи

16 лютого на базі Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Інноваційні підходи до формування ключових компетентностей школярів у контексті сучасних тенденцій реформування української школи».      

       Основними доповідачами були директор науково-методичного центру відділу освіти Гаркавенко О.В. з питанням «Концептуальні засади реформування загальної середньої освіти» і заступник директора з навчально-виховної роботи  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, заслужений учитель України Шумовська А.І. «Професійна компетентність учителя – важлива складова якісної сучасної освіти».  У ході семінару вчителі школи розкрили інноваційні підходи до організації навчання та виховання школярів, які допомагають формувати Особистість, Громадянина та Фахівця.  Учасники семінару познайомилися з науково-педагогічним проектом «Інтелект України», який введено в навчальний процес початкової школи з 2014 року. Розповіли про особливості навчання в такому класі вчитель-методист Мамчур О.А. і старший учитель Семенець Г.Д.

      Дуже важливим для сучасної молодої людини, яка готова до самореалізації у сучасному світі, є знання іноземних мов. З новими підходами до формування комунікативної компетентності школярів на уроках англійської мови познайомила вчитель-методист, керівник міського методичного об’єднання Дармостук Е.Е.

      З інтересом  заступники директорів шкіл прослухали інформацію про впровадження в школі  пілотного проекту  для старшокласників «Професія майбутнього»  в рамках міжнародного проекту «STEAM-освіта – погляд у майбутнє».  Мета проекту – зацікавити школярів природничо – математичними науками, мотивувати їх до свідомого вибору професії, керуючись своїми смаками, показати різноманітність професій, пояснити учням, що чим більше  міждисциплінарних знань у них буде, тим більш унікальними фахівцями вони можуть стати.  Керівник проекту –  молодий учитель інформатики Пашанова О.Ю.

     З питанням «Соціалізація підростаючого покоління через здоров’язберігаючі технології» виступила учитель фізичної культури, старший учитель Олійник Л.І., яка розповіла про організацію спортивної роботи в школі в рамках Міжнародного соціального проекту УЄФА «Відкриті розважальні футбольні школи» (Open Fun Football Schools). Даний соціальний проект дозволяє реалізувати завдання Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», що  передбачає використання інноваційних технологій у навчально-оздоровчій діяльності.

      Учасники семінару з великим задоволенням відвідали засідання творчої групи вчителів філолого-естетичного циклу, в яку входять два вчителі світової літератури, вчитель української мови і літератури, вчитель англійської мови, вчитель німецької мови, вчителі музичного і образотворчого мистецтва. Вчителі-однодумці, майстри своєї справи, творчі особистості.

       Керівник творчої групи вчитель світової літератури, вчитель-методист Шаванова І.В. У творчому тандемі співпрацює  з нею Пелевіна Н.С., вчитель світової літератури, старший учитель.  Плідна робота всіх членів групи вилилась  в авторський проект «Літературно-музичні етюди « Жити, думати, відчувати, любити…».