Новини

Методична декада «Знання – капітал, інновації – валюта»

З 18  лютого 2019 року у Васильківському академічному ліцеї «Успіх» проходить методична декада  «Знання –   капітал, інновації – валюта», мета якого створення  оптимальних умов для  розвитку і формування ключових компетентностей школярів.Протягом першого тижня для вчителів були проведені різноманітні заходи.18.02  в рамках психолого-педагогічного семінару відбулося засідання імідж-клубу. Практичний психолог школи Калина Л.М. розкрила цікаву тему  «Емоційні тони людини».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.02.2019 року  для вчителів початкової школи проведено Вернісаж студії творчого вчителя Мамчур О.А. Вчитель поділилася досвідом роботи в освітньому проекті  «Інтелект України». 

 Карпович Юлія Сергіївна, вчитель початкових класів, презентувала  сучасні ігрові технології від «Розумників».

  На засіданні шкільного методичного об’єднання іноземних мов презентувала свою творчу лабораторію вчитель англійської мови Павлюк Л.О. Вона поділилася досвідом роботи та способами підвищення власної професійної компетентністі.

    Вчителі української мови та літератури провели круглий стіл з проблеми «Розвиток критичного мислення на уроках української мови і літератури». Досвідчені вчителі Іванова Оксана Степанівна, Скварчинська Людмила Миколаївна, Сало Ярослава Іванівна розкрили особливості власних методичних знахідок.  Вчитель Попель Людмила Василівна презентувала свою творчу лабораторію, результати постійної самоосвіти та особливості впровадження технології критичного мислення на уроках української літератури.

20.02.2019 року проведено спільне засідання шкільних методичних об’єднань вчителів природничих і математичних наук, на якому  презентували свої творчі лабораторії вчителі Гурдуяла О.М., Кривша О.Ю., Перець В.І., Жук Т.І.

Гурдуяла Олена Михайлівна розкрила особливості формування критичного мислення у школярів на уроках біології та географії.

Кривша Олена Юріївна, вчитель математики та інформатики, продемонструвала техніку використання інтерактивної дошки на уроках математики.

Перець Валентина Іванівна поділилася досвідом роботи по створенню ситуації успіху на уроках фізики і математики.

 Жук Тетяна Іванівна ознайомила присутніх  з методичними прийомами, які допомагають їй створювати творчу атмосферу на уроках і легко встановлювати контакти з дітьми.

21.02.2019 року відбулося засідання творчої групи вчителів «Надія» «Компетентність як орієнтація педагога на найкращий результат своєї роботи». Молоді вчителі зібралися для того, щоб обмінятися досвідом роботи, думками і напрацюваннями. З метою розширення професійної компетентності молоді педагоги

Костюк О.Ю., Рогач Н.В., Попель Л.В. підготували теоретичний матеріал і розкрили особливості впровадження в особисту практику технологій критичного мислення, технології створення ситуації успіху на уроці, особистісно орієнтованих технології.  Кривша О.Ю. і Оксентюк І.А. поділилися досвідом впровадження технологій STEAM - освіти на уроках математики; продемонстрували нові підручники, які дозволяють інтегрувати знання з різних предметів на уроках математики. В результаті творчої конструктивної роботи народжувались нові ідеї та бажання втілювати їх у шкільну практику.