Історія музею

Для того, щоб почувати себе повноцінним господарем на власній землі, а не безпритульним блукачем на чужині, треба дбати про збереження духовної і моральної культури роду, краю, держави. Заглиблюючись в історичну пам’ять народу, дізнаємося про те, чим займалися твої пращури та в яких умовах жили. Різноманітні музеї, які відтворюють реальну картину життя попередніх поколінь, допомагають доторкнутися до безцінних скарбів культурної та історичної спадщини. Важко переоцінити, якою важливою для формування свідомості справжнього патріота держави є наявність музею в загальноосвітніх навчальних закладах.

Шкільний краєзнавчий музей ЗОШ №3 вперше відкрив свої двері 1999 року, з ініціативи колишнього директора М.С. Гайдучак. Керівником музею на той час була Кулівник Т.В. Складався музей з однієї зали, в якій була зібрана і історія школи, і Васильківська кераміка, і історичні моменти розвитку і становлення нашої держави. Профункціонував музей до 2005 року і з певних причин був закритий.

                                        

А в день великого християнського свята Вознесіння Господнього 2012 року школа знову відкрила гостинно двері музею.  З нагоди цієї події, до музею завітали численні гості. А директор ЗОШ №3 Сережка В.О. подякувала всім, хто працював над збагаченням експозицій та відновленням роботи музею. Нині у музеї функціонує 3 зали: історія школи, зал виробів, зроблених талановитими руками учнів, світлиця колишньої української родини.

Гостинно запрошуємо відвідати Вас наш шкільний музей.