Гуртки, спортивні секції

                                                                               Інформація

                                              Васильківського академічного ліцею  «Успіх»

                                             про  роботу гуртків у 2019 /2020 навчальному році

                                                                                (І семестр)

№ з/п

Назва гуртка

ПІП

керівника

гуртка

(повністю)

К-сть годин

Режим роботи

Примітка*/

рік навчання

1.

Гурток козацько-лицарського

виховання «Джура»

Кондрашов В.М.

4

понеділок

п’ятниця

16.00-17.35

1-й рік навчання

2.

 Волейбол

Олійник Л.І.

 

4

середа

четвер

16.00-17.35

4-й рік навчання

3.

 Баскетбол

Пухляк О.С.

 

 

4

понеділок

вівторок

16.00-17.35

2-й рік

4.

Спортивний туризм

Пантюхов В.М.

 

2

вівторок

16.00-17.35

1-й рік навчання

5.

Психолог і Я

Калина Л.М.

 

2

середа

15:15-16:50

1-й рік навчання

6.

Експеремантальна  і теоретична фізика

Перець В.І.

 

2

четвер

15:15-16:50

1-й рік навчання

7.

Юний екскурсовод

Романенко Н.Ю.

 

2

понеділок

15:15-16:50

2-й рік навчання

8.

Бісероплетіння

Волошина Т.А.

 

 

4

вівторок

середа

14:00-15:35

1-й рік навчання

9.

Вокальне мистецтво

Мазуренко О.В.

 

 

 

4

вівторок

13:25-15:05

п’ятниця

13:25-15:05

1-й рік навчання

 

 

                                                                                  Інформація

                                                       Васильківського академічного ліцею  «Успіх»

                                                    про  роботу гуртків у 2019 /2020 навчальному році

                                                                                   (ІІ семестр)

№ з/п

Назва гуртка

ПІП

керівника

гуртка

(повністю)

К-сть годин

Режим роботи

Примітка*/

рік навчання

1.

Гурток козацько-лицарського

виховання «Джура»

Кондрашов В.М.

4

вівторок

14.15-15.00

п’ятниця

15.15-16.50

1-й рік навчання

2.

 Волейбол

Олійник Л.І.

 

4

середа

четвер

16.00-17.35

4-й рік навчання

3.

 Баскетбол

Пухляк О.С.

 

 

4

понеділок

вівторок

16.00-17.35

2-й рік

4.

Спортивний туризм

Пантюхов В.М.

 

2

вівторок

16.00-17.35

1-й рік навчання

5.

Психолог і Я

Калина Л.М.

 

2

середа

15:15-16:50

1-й рік навчання

6.

Експеремантальна  і теоретична фізика

Перець В.І.

 

2

вівторок

15:15-16:50

1-й рік навчання

7.

Юний екскурсовод

Романенко Н.Ю.

 

2

понеділок

15:15-16:50

2-й рік навчання

8.

Бісероплетіння

Волошина Т.А.

 

 

4

вівторок

середа

14:00-15:35

1-й рік навчання

9.

Вокальне мистецтво

Мазуренко О.В.

 

 

 

4

вівторок

13:25-15:05

п’ятниця

13:25-15:05

1-й рік навчання