Лютий 2019

Відкриття експозиції «Герої не вмирають…»

 Вже довгих 5 років Україна  виборює  шлях до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну - життя.

         28 лютого 2019 року  у Васильківському  академічному ліцеї «Успіх»

Методична декада «Знання – капітал, інновації – валюта»

З 18  лютого 2019 року у Васильківському академічному ліцеї «Успіх» проходить методична декада  «Знання –   капітал, інновації – валюта», мета якого створення  оптимальних умов для  розвитку і формування ключових компетентностей школярів.Протягом першого тижня для вчителів були проведені різноманітні заходи.

Запрошення

Шановні  мешканці  міста!
 
 

ТИЖДЕНЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ

Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожної людини. Традиційно  протягом лютого в нашому закладі проходив  тиждень професійної орієнтації учнів з  метою підготовки та допомоги школярам у виборі майбутньої професії. Тиждень виявився насиченим і яскравим.

Світ писанкарства

Відступають холоди-морози, завірюхи-заметілі. Зима з усіх сил намагається втримати свої позиції. Весна вже близько, разом з нею тепло, сонце і, звичайно, свято весни і відродження -  Стрітення.

Напередодні свята  учні 6-А класу з відомою писанкаркою  Турукіною Лесею  Володимирівною провели майстер-клас «Світ писанкарства».

Увага! Карантин!

З 18 лютого 2019 року по 22 лютого 2019 року

навчання у Васильківському академічному ліцеї «Успіх»  

тимчасово призупинено у зв'язку із карантином.