Лютий 2018

Засідання школи професійного зростання вчителів

23 лютого 2018 року на базі Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбулося засідання школи професійного зростання молодих педагогів на тему «Перші кроки до вершин педагогічної майстерності», на якому були присутні також педагоги нашого закладу Верещак О.М., Рогач Н.В., Редько А.Ю.

"Диктант єдності"- акція в нашій школі

         З нагоди святкування  Міжнародного дня рідної мови, який відзначається у світі із 2000 року, за ініціативи  Інституту модернізації змісту освіти,  21 лютого 2018 року  вчителі  нашої школи   долучилися до акції написання "диктанту єдності" українською мовою «Без мови немає народу».

14 лютого - День Святого Валентина

14 лютого – День всіх закоханих, коли почуття переповнюють і хочеться розповісти про них всьому світу! Напередодні  свята  для старшокласників була проведена  літературно-музична композиція  «Ми будем говорити про кохання…» учнями 9-В класу.   Учні  вільно спілкувалися про  найпотаємніші і найсвітліші почуття людини. Чудові  інсценізації  відомих  сюжетів про любов, декламація віршів, музичний супровід  створили затишну атмосферу заходу.

Виховний захід «Насильство в суспільстві»

9 лютого учнями 9-А класу був проведений виховний захід «Насильство в суспільстві» для дев’ятикласників.

Метою заходу  було ознайомити школярів з проблемою насильства в різних його проявах і методах боротьби .

Матеріал представлений у вигляді різних театральних постановок , вікторин,  відео.

Професій тисяча – твоя одна

В рамках тижня профорієнтації, що обмежився двома днями у звязку з карантином,  було організовано випуск плакатів, малюнків «Всі професії важливі», у шкільній бібліотеці діяла книжкова виставка «Професій тисячі – одна твоя».

«Ми різні – в цьому наше багатство, ми разом – в цьому наша сила»

З 05.02.2018р. по 06.02.2018 р. в Васильківській ЗОШ № 3 пройшов тиждень соціально-психологічної служби під гаслом: «Ми різні – в цьому наше багатство, ми разом – в цьому наша сила» з метою підвищення психологічної компетентності, сприяння розвитку особистості учнів, підвищення рівня довіри між учасниками навчально-виховного процесу.

«Моя дорога птаха»

      2 лютого   в стінах школи відбувся вечір – памяті  видатного українського співака  Андрія Кузьменка (відомого  під  псевдонімом  « Кузьма» ,фронтмена   групи « Скрябін» ). Людина – громадянин , поет , співак , люблячий син . Таким він був 47 років . Але страшна аварія обірвала життя  на  півдорозі .