Січень 2018

Батьківські збори «Школа і сім’я – партнерство заради дитини»

Школа і сімя  -  один довгий ланцюжок,

який здатен побороти всі труднощі .

 

29 січня – День пам’яті Героїв Крут

… Вмерли в Новім Заповіті

З славою святих.

День Соборності України

З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в школі була проведена тематична виховна година для учнів 6-х класів «Соборна мати Україна одна для всіх, як оберіг».  Учні  пригадали  історичні події початку ХХ століття,  брали активну участь в  інтелектуальних вікторинах, долучилися до флешмобу  «Соборна мати Україна одна для всіх, як оберіг».

Семінар з елементами тренінгу «Навички ефективного спілкування»

11 січня 2018 року у  Васильківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3  був проведений семінар з елементами тренінгу  «Педагогіка підтримки дитини. Навички ефективного спілкування».

Педагогічна рада від 10.01.2018р.

10  січня 2018 року відбулося засідання педагогічної ради.

  На порядку денному стояли питання:

Семінар на тему «Реалізація основних ідей Нової Української Школи через впровадження НПП «Інтелект України»

4 січня 2017р.  в навчальному закладі  був проведений семінар на тему «Реалізація основних ідей Нової Української Школи через впровадження НПП «Інтелект України». Захід було проведено у формі коучинга (тренінга). Під керівництвом заступника директора з НВР Бугери Ліни Анатоліївни учителі початкових класів Семенець Г.Д.,Мамчур О.А., Турчин Н.В, вчителі  англійської  мови Дармостук Е.Е., Павлюк Л.О.

Сторінки