Листопад 2017

Педагогічний брифінг «Освітній проект «На крилах успіху»: від ідеї до реалізації»

27 листопада 2017 року на базі Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 за сприяння Інституту педагогіки НАПН України, департаменту  освіти і науки Київської облдержадміністрації, відділу освіти Васильківської міської ради Київської області відбувся педагогічний брифінг «Освітній проект «На крилах успіху»: від ідеї до реалізації», учасниками якого були  директори закладів освіти, заступники  з навчально-виховної роботи, працівники управлінь та відділів освіти, вчителі

Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

24 листопада у школі було проведено  І етап VIII Міжнародного  мовного  мовно-літературного   конкурсу учнівської  та студентської молоді  імені Тараса Шевченка, учасники якого  були учні 5-11 класів. Школярі  продемонстрували своє глибоке  розуміння творчості  Т. Г. Шевченка, промовили любов і пошану  до спадщини  Великого Кобзар .

«КАЖІМО БІЛЬШЕ НІЖНИХ СЛІВ»

        Останнім часом серйозну стурбованість викликає  байдужість, черствість  людей та підростаючого покоління до  оточуючих людей, людей похилого віку, до біди, яка сталась поруч. Тому виховні години цього напрямку є дуже важливими у вихованні  підростаючого покоління  таких важливих якостей як чуйність, великодушність, співпереживання,  доброта, чесність, тактовність, милосердя.

Голодомор – 1932-1933 років – біль серця всієї України

"Згадайте нас - бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно."

ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

               Вшанування  Дня Гідності і Свободи в нашій школі розпочався ще 20 листопада, в понеділок, виховною годиною класного керівника, на якій кожен  клас разом з класоводом пригадали хронологію подій листопада 2013 року.

Профорієнтація

14.11.2017 року учні 11-х класів Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відвідали Київський національний університет культури і мистецтв з метою ознайомлення з напрямками роботи даного навчального закладу в рамках профорієнтаційної просвіти.
Майбутні випускники мали змогу ознайомитися з роботою кафедр та умовами вступу до вишу. Отримали задоволення від спілкування з ректором університету М.М. Поплавським. 

 
 

ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

З метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов з 13 по 17 листопада 2017 року у школі проводився «ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ».

Кожний день  учнівський колектив   мав змогу доторкнутися до  різних граней  толерантності, що були своєрідним девізом дня:

2-Б клас відвідав Театр юного глядача

З метою формування пізнавальних інтересів, збагачення духовного світу дітей, їх загального розвитку, виховання естетичних смаків,  любові до мистецтва, 15 листопада  учні 2-Б класу відвідали Київський академічний  театр юного глядача.  Діти подивилися чудову виставу «Ярмарковий гармидер». Вони побачили на сцені веселий ярмарок! Там  і  дід з бабою, і пані з паном, і дівки з парубками, і тітка зі сметаною, а також веселощі, пісні, танці, кумедні ситуації та повчальні історії.

УЧНІ ШКОЛИ РАЗОМ З УЧИТЕЛЯМИ НАПИСАЛИ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

9 листопада 2017 р. 192 учнів 8-11 класів та вчителів школи долучилися до написання XVII Всеукраїнського радіодиктанту української національної єдності, який відбувся під гаслом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».Директор школи Сережка Валентина Олексіївна привітала школярів та педагогів, наголосила, що мета акції – не перевірити грамотність, а єднання.

Міська конференція-презентація "Родинна твердиня"

10 листопада на базі нашої школи відбулася міська конференція-презентація посібника з батьківського виховання "Родинна твердиня". Вчителі школи Масло Т. В. і Романенко Н. Ю. взяли в ній участь і почерпнули цінний матеріал для своєї роботи.А саме: дієві методи впливу на батьків , стилі батьківського виховання і інше.Організатори конференції кожному учаснику вручили сертифікат.

Сторінки