Березень 2017

КВН-ЮІР 2017

24 березня 2017 року о 12.00 на базі Васильківської загальноосвітньої школи    І-ІІІ  ступенів № 9 проходив І тур обласного конкурсу серед команд веселих і кмітливих юних інспекторів руху (КВН-ЮІР),  під гаслом : «Молоде покоління - за безпечний рух!».

Поезія – це музика душі, Її мелодія звучить На струнах серця…

23 березня 2017 року  поетична вітальня «Поезія – це завжди неповторність» Васильківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відчинила  свої двері для шестикласників.

         На традиціях добровільного зібрання любителів поезії  всі учасники поринули в чарівний світ  літератури, декламуючи свої улюблені вірші.

Шевченківський тиждень

З 01 березня по 10 березня у Васильківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 з метою популяризації творчої спадщини Т. Шевченка, утвердження його духовних заповідей, активізації патріотичного виховання учнівської молоді був проведений Шевченківський тиждень, присвячений 203-й річниці від дня народження Великого Кобзаря.

Міжнародний жіночий день

Земля зітхає ледве чутно
І прокидається від сну...
І березень дарує чудо,
Розпочинаючи весну. 

 Це чудо – в усмішках чарівних,
У морі квітів навкруги.
Ми  Вас вітаємо царівни,
Найкращі, милі, дорогі.

 

ЛИСТ НАДІЇ ТА СПОДІВАННЯ

Війна увірвалася в наше життя, немов цунамі. Увірвалася і перекроїла все: плани на літо і на майбутнє, родинні і дружні зв’язки, спокій та впевненість у завтрашньому дні.