Січень 2017

Семінар-практикум педагогів-організаторів

З метою підвищення педагогічної майстерності, розвитку творчої особистості  26 лютого 2017року  у нашій школі було проведено семінар-практикум для  педагогів-організаторів на тему«Інтерактивні форми і методивиховання як засіб формування лідерів».

ОГОЛОШЕННЯ

 Шановні батьки майбутніх першокласників!

3 лютого 2017 року, о 14 годині,

в актовому залі

Від сучасного терміналу до легендарних руїн ( спогади про бої за Донецький аеропорт)

Історія і сучасність  українського народу – це твір героїв України. Сьогодні Україна потопає в сльозах від горя. На нашу рідну землю прийшло  лихо -  війна , біль утрат в зоні АТО.  Кожного ранку ми прокидаємось з надією, що сьогодні все буде добре і нарешті ми почуємо таке бажане, довгоочікуване слово «МИР».

Педрада – проблемний стіл

Творча робота педагогічного колективу школи в період зимових канікул  завершилася  проведенням 13 січня 2017 року  педагогічної  ради «Реалістичне виховання: діяльність педагогічного колективу щодо особистісного розвитку  учнів».

Новий рік 7-8 класів

Напередодні Нового року учні зібрались в актовому залі для вболівання і підтримки команд, які змагалися у цікавій інтелектуально-розважальній грі "Хто зверху?".

Новий рік у школі

    Зима йде — свята за собою веде. І скільки ж їх узимку! Все це пов’язане з давнім українським народним буттям. Бо взимку і роботи менше, і вечори довші. І кожне свято по-своєму цікаве, красиве, захоплююче...