Листопад 2016

Голодомор в Україні – біль нашого народу

Голодомор в Україні – біль нашого народу

Щоби більше не прийшло те горе, 
Хай горять свічки Голодомору. 
Чуєш – душі аж до неба кличуть! 
Хай горять вогненні білі свічі!

 

про

1 вересня - 2016

У нашій школі, як і у всіх навчальних закладах України, відзначили початок навчального року – День знань. Для першокласників це свято Першого дзвоника, для всіх інших учнів – початок нового навчального року. Традиційно цього дня в нашій школі відбулася урочиста л і н і й к а , присвячена початку навчального року. Всі учні та вчителі зібралися на подвір'ї школи в піднесеному настрої, одягнені в українське народне вбрання.

Квест "Знай та пишайся своїм містом"

Ми приймали участь у краєзнавчо-патріотичному квесті «Знай та пишайся своїм містом», що був присвячений дню міста. За підсумками змагання ми вибороли І місце.

Акція "Голуб миру"

22 вересня проходить Всеукраїнська освітня кампанія «Голуб миру». 

Всесвітній день тварин

Як відомо, 4 жовтня весь Всесвіт відзначає Всесвітній день тварин. Наша школа також долучилася до цього свята і провела його створивши у фойє школи Колаж "Моя улюблена тваринка". 

ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

 З 21  по 25 листопада 2016 року  в школі проходив тиждень іноземної мови, мета якого через змістовну позакласну роботу розвивати пізнавальний інтерес учнів до вивчення англійської  та німецької мов.  Всі заходи були спрямовані на формування комунікативних навичок, поглиблення знань школярів.  Для заходів вчителі підібрали цікавий матеріал, який охоплював різні розділи програми і аспекти сучасного життя, сприяли всебічному розвитку дітей.

Конкурс "Учитель року - 2017"

22 листопада 2016 року відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017». В ньому взяла участь учитель початкових класів Турчин Наталія Володимирівна і виборола почесне І місце.

Сторінки