Вересень 2016

Загальношкільні батьківсські збори 2016

            14 та 15 вересня,  в приміщенні актової зали Васильківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3  відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких були обговорені важливі питання навчально-виховного процесу в школі та роль батьківської громадськості в справі навчання та виховання дітей.

Своє 1028-річчя місто відзначило весело, яскраво і по-домашньому

В субботу, 10 вересня, учні, вчителі та батьки Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 взяли активну  участь в урочистих  заходах  з нагоди 1028-ї річниці Дня міста Васильків. Вже зранку Васильківський міський голова Сабадаш В.І. привітав усіх учасників спортивних змагань, мешканців та гостей міста з Днем міста і Днем фізичної культури і спорту та,нагородив почесними грамотами кращих вчителів фізичної культури міста.  Серед нагороджених вчителів ЗОШ №3 Пухляка О.С.

«Неповторні дивоквіти незалежної країни»

Шкільне свято квітів  «Неповторні дивоквіти незалежної країни»  зібрало гомінку,творчу і креативну шкільну громаду - вчителів, учнів та їх батьків - на шкільному подвір’ї.Класні колективи 3-11 класів взяли активну участь у св

Перший дзвоник – золота пора

Невпинно лине час. Хоч як не жаль розлучатися з веселим літом,   Васильківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 гостинно відчинила двері для своїх учнів, їх батьків та вчителів. На святковій лінійці були присутні почесні гості – депутат міської ради Бурцева Л.П.,начальник відділу освіти Козак Л.О., почесний директор школи Гайдучак М.С.