Новини

30 років Чорнобильській трагедії

Минають роки і десятиліття, а чорний день Чорнобильської трагедії все одно хвилює людей – і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто народився далеко від покривдженої землі.

26 квітня 1986 року - чорний день в історії України, день, коли Чорнобиль став відомий усьому людству як місто, де відбулася  найбільша в історії людства техногенна катастрофа.

У цей день, День національної скорботи, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в душах кожного з нас. Всі учні і вчителі школи  на першому уроці вшанували  пам'ять померлих хвилиною мовчання.

Для учнів 6-8 класів був проведений захід «Мужність і біль Чорнобиля». Чи можна стерти з пам’яті людської біль Чорнобиля ? Мабуть, ніколи. Ця біль через роки відгукнеться  і  ще довго буде відгукуватися страшним стогоном в   майбутніх поколіннях.

      Учні 10-х класів   долучилися до міського мітингу-реквієму, присвяченому 30-річчю Чорнобильської катастрофи.

В інформаційно-бібліотечному центрі  для всіх вчителів та школярів  був запропонований  перегляд відео на тему «Дзвони Чорнобиля».

У  школі пройшла міська конференція « Чорнобиль - вчора, сьогодні, завтра..». Учасники представили відеопрезентації  про найбільшу катастрофу ХХ століття.

Страх проймає душу при згадці про сльози і  страждання, біль і муки , що довелося витримати в мирний час нашим  землякам.  Гортати ці сторінки історії дуже  боляче і страшно, але не   згадувати їх неможливо.