Педагогічні ради

 2018-2019 навчальний рік

Засідання педагогічної ради школи (вересень 2018 р).

2017-2018 навчальний рік

Засідання педагогічної ради - січень 2018 р.

10 січня  2018 року відбулося засідання педагогічної ради.

  На порядку денному стояли питання:

  1.«Компетентність учителя - запорука реалізації сучасного підходу до освітнього процесу».      

 Мета: підвищення професійної компетентності педагога; розвиток педагогічної  майстерності вчителя; підвищення результативності навчання, виховання, розвитку учнів. Обмін досвідом роботи. Інтерактивна форма проведення.

Доповідач Шумовська А.І., заступник директора з навчально-виховної роботи.  

    У своїх виступах всебічно розкрили питання учитель англійської мови Очківська О.О., вчитель інформатики Пашанова О.Ю., вчителі історії та правознавства Іванченко Г.П., Харитоненко А.О., вчитель хімії Петренко Ю.В., учитель фізичної культури Олійник Л.І., вчителі початкової школи  Бацула А.П., Турчин Н.В.

   2. Визначення претендентів на свідоцтва з відзнакою (9 клас) та на нагородження

    золотими та срібними медалями (11 клас).

   3. Творчий звіт учителів, які атестуються в цьому навчальному році.

 4. Про хід виконання рішення попередньої педради.

Засідання педагогічної ради - листопад 2017р. 

         1 листопада у Васильківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3  відбулося засідання педагогічної ради  на тему «Педагогіка підтримки   дитини  в сучасній освіті».  Засідання педради  пройшло у  формі  диспуту – педагогічної  полеміки.

         Іващенко Н.М.  ознайомила колектив вчителів з питанням  «Педагогіка  підтримки дитини і процес його розвитку в системі особистісно-орієнтованого навчання і виховання».   В ході доповіді вчителі познайомилися з історією  педагогіки підтримки дитини,  актуальністю даної тематики в даний час, суттю  ідеології педагогічної підтримки  та визначили для себе  умови  успішності  педагогічної  підтримки учня.  Співпрацюючи з вчителями, які були розподілені за секторами,  колектив  активно обговорював результати анкетування учнів  «Інтерв’ю «Школа очима учнів».

         Творча група вчителів   розкрила своє бачення  щодо  проблемних питань педагогіки підтримки:

-         Очківська О.О.  – « Відсутність у дітей бажання вчитися»;

-         Маньківська Т.І.  – «Девіантна поведінка учнів»;

-         Диптан А.А. -  «Неоднозначна  позиція батьків щодо школи»;

-         Петренко Ю.В.-  «Недостатній рівень сформованості життєвих  компетенцій випускників школи».

Психолог школи Калина Л.М.  ознайомила  присутніх  з сучасним напрямком підтримки дитини  - технологією ненасильницького спілкування.

Логічним завершенням педради було  розуміння колективом сутності  педагогіки підтримки дитини  та   виникнення педагогічних роздумів:

·        допомогти іншому знайти спокій, впевненість;

·        підкріпити те позитивнее, що є у особистості;

·        утримати від того, що заважає розвитку, є тягарем.

          В процесі засідання  педагогічний колектив  з’ясував ряд важливих акцентів педагогіки  підтримки дитини та  всі бажаючі висловили свою власну думку.

 

 

Засідання педагогічної ради - жовтень 2016

31 жовтня 2016 року відбулося засідання педагогічної ради на тему: «Домашнєзавдання  як засібформування предметних компетентностей учнів  та розвитку їх особистості».

У період підготовки до педради через анкетування було проведено дослідження підготовки домашніх завдань, дотримання режиму дня, раціональне використання вільного часу учнями. З’ясовано ставлення вчителів та батьків до ролі домашньої самостійної роботи у формуванні міцних знань та завантаженості школярів. У доповіді заступник директора з навчально-виховної роботи Шумовська А.І.  звернула увагу на роль вчителів та батьків  у формуванні ключової компетентності – вміння самостійно вчитися та розвитку особистісних якостей.

      

 

    

 

   

Вчителі Мєдвєдєва Р.В., Клімова О.В., Очківська О.О., Диптан А.А. у своїх виступах презентувалиметодичні прийоми та інтерактивні форми перевірки домашніх завдань, індивідуальний та диференційований підходи до змісту та обсягу домашньої роботи, поділилися своїм досвідом роботи з даної проблеми.

 

 

Засідання педагогічної ради - серпень 2016 року

    31 серпня 2016 року  відбулося засідання педагогічної ради  Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 на тему «Підсумки роботи школи  у 2015/2016 навчальному  році  та завдання на 2016/2017 навчальний  рік».

Директор школи Сережка В.О. зробила глибокий аналіз навчально-виховного процесу за 2015-2016 н. р., навчальних досягнень учнів на ДПА та  ЗНО, результативності предметних олімпіад та інтелектуальних конкурсів.

Директор окреслила завдання, які стоять перед сучасною школою в світлі реформи української шкільної освіти, розкрила компоненти формули “Нової української школи”.

      

 

       

 

       

Директор і профспілковий комітет школи привітали пенсіонерів, які відбували на заслужений відпочинок,  молодих спеціалістів і  нових колег, які прибули в школу.