Новини

ТИЖДЕНЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ

Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожної людини. Традиційно  протягом лютого в нашому закладі проходив  тиждень професійної орієнтації учнів з  метою підготовки та допомоги школярам у виборі майбутньої професії. Тиждень виявився насиченим і яскравим.

         Класні  керівника  5- 11 класів провели виховні години   «Моє сьогодні – основа мого завтра» .  ОУС підготували галерею висловів про професії та працю, яка зацікавила  учнів та їх батьків. Для учнів школи була оформлена бібліотечна виставка « Ярмарок професій».

         Вчителі української мови створили стіну роздумів учнівських робіт, де розмістили диктанти «Сто професій,  сто доріг» та есе десятикласників  «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Виставка   малюнків  «Світ професій моїх батьків» внесла свій колорит в серйозні роздуми старшокласників. Цікавими для учнів початкових класів виявилися конкурси, вікторини, бесіди на теми «Відгадай професію». Досить неординарно пройшли бесіди з Марущаком А.Т. для учнів  9 класів на тему «Як вибирати професію». Вдалими були заходи СПС: соціологічне опитування: «Попит на сучасному ринку праці в Україні»; анкетування  «Визначення професійних інтересів»; інформаційний калейдоскоп «Типи професій»; галерея професій

«Розмалюй і відгадай»; малюнкова діагностика «Я через 10 років».

         Учні   обговорили чимало  питань щодо широкого світу  професій.  Вдало обрана професія –  це ключ до успіху, чого ми бажаємо свім нашим школярам.