Конкурси, турніри, змагання

 Результати творчих конкурсів, спортивних змагань 2015-2016 н.р.

 

 

 Результати творчих конкурсів, спортивних змагань 2016-2017 н.р.

 

   

 

 

 

Міський етап  фестивалю шкільного   футболу

«Футбольні надії Київщини»

1-2 класи -

І  місце

1.  Романюк Денис 2Г

2.  Фломбойм Данило 2Б

3. Зважій Данило 2Д

4.  Бажук Роман 2Б

5.  Пойда Микола 1В

6.  Матвійчук  Владислав 2Б

3-4 класи -

ІІ  місце

1.    Валюх  Артем 4Б

2.    Присяжний Артем 3Г

3.    Диптан Максим 3Б

4.    Диптан Вадим 4Б

5.   Припута Захар 4Б

 

Всеукраїнська  гра «Джура»

Теренова гра (топографія)-

І місце

 

  Розумій Вадим (9В)

  Зюзюн Ярослав (9В)

  Дзюбанюк Іван (9В)

  Кривошеєва Альона (10Б)

Відун -

І місце

 

  Журавель Дарія (8А)

  Кривошеєва Альона (10Б)

  Скляр Юлія (10Б)

  Зюзюн Ярослав (9В)

Рятівник -

І місце

 

  Скляр Юлія (10Б)

  Кривошеєва Альона (10Б)

 

 

Творчі конкурси, спортивні змагання   2016-2017 н.р.

 

   Міський

краєзнавчо-патріотичний квест

«Знай і пишайся своїм містом» -

       І місце           

             1. Тернюк Жанна (8В)

            2. Лазебник Любов (8В)

            3. Пучкова Альона Олегівна (8В)

           4. Безруков Марк (9Б)

           5. Боярчук Анастасія Олександрівна (9В)

 

         Міські змагання

на Кубок Василькова з перетягування канату

 

ІІ місце   

 

 

1.     Зінченко Владислав (11А)

2.     Урсул Владислав(11А)

3.     Сапсай Віталій (11А)

4.     Григоренко Вячеслав (11А)

5.     Розумій Вадим (9В)

6.     Зюзюн Ярослав(9В)

7.     Сергієнко Володимир (9В)

Міський етап

 Всеукраїнських змагань

 з футболу  на призи клубу"Шкіряний м’яч"

 

 ІІ місце

 

1.     Радченко Максим (7Г)

2.     Сергєєв Ілля (7Г)

3.     Курій Богдан (7Г)

4.     Смирнов Олексій (7Г)

5.     Гончарук Богдан (7Г)

6.     Чирва Володимир (6Б)

7.     Турчин Данило (6Б)

8.     Гриченюк Богдан (6Б)

9.     Чепурда  Дмитро (5Б)

10.   Романов Сергій (5Б)

 

Міський етап

Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина –Україна

 лауреати конкурсу

 

1.     Яценко Єлизавета (11Б) – робота «Музичні інструменти Київщини»

2.     Білоус Олена (9В), Литвин Владислава(10А) –  робота «Писанкарство -  унікальний вид мистецтва Київщини»

Міський конкурс  демотиваторів «Скажи куріню «НІ!» -

І місце

1.     Зінченко Ангеліна (8А)

2.     Чорна Вікторія (8А)

 

Вітаємо ученицю 9-В класу Харитоненко Вероніку та її керівника Харитоненко А.О. з ІІ місцем у IV (обласних) учнівських краєзнавчих читаннях імені Петра Лебединцева