Читачеві

          

 

 

                                                                                 

 

 

 Сонце серед ночі пригоди в павутинні (Всеволод Нестайко)

 

Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповість про веселих, дотепних учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання — зайчика, їжачка та їхніх однокласників .

 

 

 

Одиниця з обмоном (Всеволод Нестайко)

Ця книжка класика української дитячої літератури стане прекрасним подарунком для школярів молодших і середніх класів. Чудово ілюстрована, вона поведе за собою юного читача у світ смішних і цікавих шкільних пригод, де є над чим посміятися, коли є посумувати, де завжди цікаво і ніколи не буває нудно. До збірки творів Всеволода Нестайка увійшли повісті «Одиниця з обманом» і «П'ятірка з хвостиком» у новій авторській редакції, а також повість «Супер «Б» з «фрикадельками». У цих творах вирує шкільне життя з його радощами і прикрощами, веселими і сумними подіями. Письменник з великою любов'ю ставиться до своїх героїв, яким притаманні найкращі людські якості: щирість і відданість, здатність до співчуття і самопожертви, готовність прийти на допомогу і вміння дружити.

Для дітей молодшого і середнього шкільного віку.

 

 

 

Мері Попінс (Памела Тревела)

 Майклу та Джейн Бенксам неабияк пощастило. Що з того, що їхня няня Мері Поппінс сувора і постійно пирхає? Зате вона вміє затіяти навколо себе справжні дива.

 

 

 

 

 

          

 Маргаритка моя квітка (Крістіне Нестлінгер)

 Крістіне Нестлінгер (нар. 1936) – видатна австрійська письменниця, лавреат численних премій (Міжнародної премії   літератури для юнацтва, Австрійської державної премії, Німецької премії літератури для юнацтва, володаркою медалі Г.-К. Андерсена, премії пам'яті Астрід Ліндґрен). Трилогія "Маргаритко, моя квітко" присвячена проблемам сучасних підлітків та молоді, серед яких такі, як зайва вага, розлучення батьків, стосунки з друзями. Усі ці "великі та малі катастрофи" Крістіне НестлІнґер змальовує зі щирою теплотою та доброзичливим гумором. Таємниця успіху Нестлінґер криється в тому, що її книжки однаково цікаві як для дітей, так і для дорослих.

 

 

 

 

                         Поліанна (Еманор Портер)

 Увазі юних читачів пропонується знаменитий роман американської письменниці Елеонор Портер «Поліанна», вперше перекладений українською мовою. Ця книжка ось уже майже століття є справжнім бестселером світової літератури — завдяки головній героїні, 11-річній дівчинці Поліанні, та її незвичайній «грі у радість», у яку й досі захоплено грається увесь світ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дивовижні пригоди в лісовій школі  секрет Васі Кицина Енелолик, Уфа і Жахоб’як

(Всеволод Нестайко)

Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповість про веселих, дотепних учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання — зайчика, їжачка та їхніх однокласників.

 

 

 

 

 

 

 

 

Тореадори з Васюківки (Всеволод Нестайко)

Роман «Тореадори з Васюківки» часто називають найкращим дитячим українським романом минулого століття, його перекладено двадцятьма  мовами світу. За мотивами роману відзнято однойменний фільм «Тореадори з Васюківки». Міжнародна рада з дитячої та юнацької літератури ухвалила рішення про внесення роману до Почесного списку Г. К. Андерсена. Композиційно твір складається з трьох частин, поділений на розділи. Сюжет розгортається довкола двох давніх друзів – Яви та Павлуші, які дуже любили пригоди і з ними завжди траплялося щось незвичайне.