Вересень 2018

«Спорт – сила, краса, здоров’я»

Олімпійський тиждень  та Олімпійський  урок у школі

         З  7 вересня по 14 вересня 2018 року у  рамках    Олімпійського  тижня  були  проведені спортивні свята, змагання з  різних видів спорту, фізкультурно - оздоровчі , спортивно - масові заходи та Олімпійські уроки .

Всесвітній день запобігання суїциду

 

         Всесвітній день запобігання суїциду (10 вересня 2018 рок) в школі  пройшов під гаслом позитивного мислення.  Учні та вчителі долучилися до  різних шкільних акцій:

Перший урок "Україна - єдина країна!"

      3 вересня 2018 року учні та вчителі Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 розпочали з єдиного уроку під гаслом "Україна — єдина країна".

Свято Знань у рідній школі

В Україні 1 вересня з давніх-давен — це не просто початок осені. Для мільйонів школярів, їхніх батьків, а також для вчителів  це справжнє свято — День знань.

Педагогічна рада школи

30 серпня 2018 року відбулося засідання педагогічної ради школи.  Директор школи   В.О. Сережка та заступники директора з НВР Бугера Л.А, Шумовська А.І, та Іващенко Н.М. зробили глибокий аналіз навчально-виховного процесу за 2017/2018 н. р., навчальних досягнень учнів на ДПА та  ЗНО, результативності предметних олімпіад та інтелектуальних конкурсів.