Травень 2018

І ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВІНОК…

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Радість і  дзвінкий сміх, оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози радості на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято Останнього дзвоника.

Засідання школи професійного зростання вчителів

18 травня  2018 року на базі Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбулося засідання школи професійного зростання молодих педагогів. У роботі засідання взяла участь методист науково-методичного центру відділу освіти Васильківської міської ради Пономаренко О.В.

«Фестиваль талантів -2018»

17 травня 2018 року в День вишиванки  традиційно в  нашій шкільній планеті  відбулося свято  - «Фестиваль талантів» .  Це  довгоочікуваний парад навчальних і творчих досягнень, свято,  що вшановує обдарованих дітей. Талановиті діти – це майбутній цвіт нації. Її інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет.

День вишиванки

 

Нитки сонячного ранку, нитки пісні солов’я
Україна–вишиванка, ніжна матінко моя

 

Засідання опорного закладу освіти

15 травня 2018 року у Васильківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 відбулося засідання опорного закладу освіти початкової школи. У ході практичного блоку відвідувачі заходу стали учасниками   тренінгу ««Батьківські збори «Ідемо у 1 клас Нової української школи»», проведеного заступником директора з навчально-виховної роботи Бугерою Л.А..

«Кольоровий тиждень» у 2-Г класі

З 23 по 27 квітня 2018 р. у 2-Г класі навчальні заняття проходили   під яскравою назвою «Кольоровий тиждень». Кожен день тижня був присвячений певному кольору та мав свою тематику. Уроки, конкурси, виставки, змагання, які  проходитили в рамках тижня, розвивали творчість, креативність школярів,  навчали спостережливості, кмітливості, стимулювали інтерес до навчання.

Весняний суботник

            

                                

Місячник екології в школі

В рамках тижня довкілля та природоохоронної роботи  місячника екології  для учнів 5-10 класів проведено багато цікавих заходів, спрямованих на формування екологічної свідомості, екологічної безпеки та сталого розвитку.

П Л А Н

заходів місячника екології 

у Васильківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3