Квітень 2018

Майстер-клас від «Українського Легіону»

         12 квітня 2018 року у нашій школі пройшов навчальний семінар  за сприянням ГО «Український  Легіон». Інструктори-волонтери провели майстер-клас «Надання  першої домедичної допомоги» для учнів 9-11 класів та майстер-клас «Поводження з вибухонебезпечними предметами» для учнів 8-х, 10 класів .  Загалом в школі одночасно діяли   3 локації, які відвідали  260 учнів.

У гостях у відділі ДНС

19 травня 2018 р. учні 2-В та 3-В класів на чолі з класоводами Білокінь Т.М. та Вєтровою Л.В. здійснили в рамках тижня охорони праці та ОБЖ місячника екології   екскурсію до Васильківського районного відділу ДСНС.   На початку заходу працівники ДСНС нагадали дітям правила пожежної безпеки у побуті та на вулиці. Далі на присутніх чекала демонстрація спеціальної та пожежно-рятувальної техніки, яка є на озброєнні підрозділів.

Акція «Посади дерево і збережи його» триває!

Учні 4-А,  2-Б та 1-А класів під керівництвом класоводів Семенець Г.Д., Доманчук Т.І., Турчин Н.В.  підтримали та долучилися до   акції “Посади дерево і збережи його”,  посадивши протягом  16-20 квітня на території школи кущі бузку та берізки.

Трудовий десант початкової школи

 

Протягом 11-13 квітня у Васильківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 проходив тиждень довкілля місячника екології. Учні

3-Б класу, класовод Попова Л.П., долучилися до тижня довкілля,  здійснивши трудовий десант «Зробімо світ кращим» по впорядкуванню

Учні початкової школи дали старт акції «Посади дерево і збережи його»

У рамках місячника екології у Васильківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 стартувала акція “Посади дерево і збережи його”.  Учні 4-Б та 4-Д класів під керівництвом класоводів Мєдвєдєвої Р.В. та Середи С.В. з натхненням та ентузіазмом висадили на території  школи  6 берізок.  

Поетичний вернісаж «Этот мир очарований, этот мир из серебра»

Натхненні обличчя старшокласників , піднесено-схвильовані вчителі, звуки музики та тепле світло свічок…

Вітання з Великоднем воїнів АТО

Великдень – свято особливо шановане та величне. Воно є символом перемоги добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією. Мабуть, тому в ці квітневі дні більшості людей хочеться бути добрішими, милосерднішими, благороднішими один до одного. Аби захисники України теж відчули свято, учні, педагоги та батьки Васильківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №3  в черговий раз  долучилися до  благодійної  акції « Привітай солдата» .

Славимо Великдень

У рамках тижня духовно-морального виховання «Славимо Великдень» місячника екології протягом 5-6 квітня у початковій школі  Васильківської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів № 3 відбулися  заходи з нагоди найбільшого християнського свята, свята добра та надії - Великодня.

Сторінки