Березень 2018

Виховна година «Світова велич Тараса Шевченка»

Як шанують Великого Кобзаря у цілому світі дізнались учні 8-х класів відвідавши виховну годину «Світова велич Тараса Шевченка», яку організували та провели  учні 8-А класу разом із класним керівником Котенко  Зіною  Миколаївною.

Зустріч з Морозом Олександром Олександровичем

15 лютого 2018 р . в школі  відбулася зустріч з  Морозом О.О. поетом, громадянином, людиною з великої літери. Людина талановита в усьому за що б не взявся. Двічі Голова Верховної Ради України, депутат декількох скликань. Інтелігент, талановитий лідер,авторитет для багатьох співвітчизників. І про цьому, першокласний поет, який купається в рідному слові з натхненням. Перекладач, який вдало перекладає твори О.Хайяма, В.Шекспіра, Р.Бернса, С.Бердяєва.

Шевченко – великий син України

Шевченко – великий син України

Семінар-практикум вчителів 1-х класів

14  березня 2018 року на базі Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3  відбувся міський семінар-практикум учителів 1-х класів  «Робота вчителя початкових класів з розвитку мови, пам’яті, мислення учнів».

Семінар розпочався привітанням учасників методистом науково-методичного центру відділу освіти  Васильківської міської ради Пономаренко О.В.,  яка  ознайомила присутніх з темою та планом семінару-практикуму.

Формуємо професійну компетентність

12 березня 2018 року у Васильківській ЗОШ №3 стартувала методична декада педагогічної майстерності «Створення  оптимальних умов для  розвитку і формування ключових компетентностей школярів у сучасній школі».  Свої напрацювання і досвід  продемонструють педагоги у формі відкритих уроків, виховних заходів, майстер-класів, пройдуть різні методичні заходи, засідання шкільних методичних об’єднань, круглі столи, творчі звіти вчителів, які атестуються, міські семінари-практикуми.

Літературне свято «Іду з дитинства до Тараса»

Традиційно на початку весни ми вшановуємо пам'ять Великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. 12 березня 2018 року вчитель 4-Д класу  Середа Світлана Віталіївна провела літературне свято «Іду з дитинства до Тараса»,  під час якого    кожен учень мав змогу доторкнутись до безсмертного слова Великого Кобзаря, привідкрити завісу його нелегкої життєвої долі, спробувати проникнути в таємницю безсмертя генія Шевченка.

Шкільна учнівська конференція, присвячена 204 річниці з дня народження Т.Г. Шевченка

13 березня відбулася шкільна учнівська конференція, присвячена 204 річниці з дня народження Т.Г. Шевченка. Учасниками конференції були учні трьох 9 класів. З доповідями виступили Радисюк Анна, Тернюк Жанна та Чорна Вікторія. Організували конференцію вчитель української мови та літератури Яковенко Т.В. та вчитель історії Харитоненко А.О.

До уваги батьків та учнів!

Важлива інформація!

    Відповідно до  рішення  Васильківської міської ради   в  навчальних закладах міста оголошено  канікули з 05 березня по 11 березня 2018 року. Навчально-виховний процес розпочати   з 12 березня 2018 року.

Герої не вмирають…

Криваві сльози серце умивають.

Так боляче… Словами не сказати…

Герої – вони також умирають,

А ми повинні їх лиш пам’ятати…