Новини

1919 -2019 ОДНА, ЄДИНА, СОБОРНА УКРАЇНА!

 

 

22 січня  - День Соборності  України

важливий день в історії нашого народу, нашої країни.

22 січня  1919 року   відбулося проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Звісно, можна багато говорити про ті непрості обставини, в яких відбулося це проголошення. Але воно відбулося. Цей акт показав, що українці хочуть мати незалежну державу.  У 1919 році збулася мрія  не одного покоління українців –

 єдність, свобода і незалежність!

 

         З нагоди 100-річчя проголошення Акта Злуки УНА і ЗУНР  вчителі  та учні  закладу символічно приєдналися до  Всеукраїнської естафети єднання .

         Учні початкової школи  долучилися до шкільного марафону єднання «Побажання країні».  Щирі побажання  миру, благополуччя,  злагоди   різнокольоровими стрічками  сплелись в  українському вінку.

 

         Для учнів 5-11 класів відбулася  шкільна  акція  єдності «Славетні українці». На тлі прапора учні  закарбували  імена  політичних і громадських діячів, які доклали зусиль для створення нашої держави Україна.

 

         Класні керівники провели єдиний урок «Єднання заради незалежності», на якому учні переглянули історичні  відеофрагменти , пригадали хронологію подій та тернистий шлях України до незалежності.  Учителі історії протягом дня акцентували  учням про важливість цієї події, випустили інформаційні стіннівки.

 

У 1919 році 22 січня на Софійській площі тисячі киян зібралися,

щоб відсвяткувати подію.

У 2019 році 22 січня – кожен свідомий українець повинен знати та відзначати національні свята своєї країни, адже це історія нашої держави,

 без якої б не було ані теперішнього, ані майбутнього.